info@tvojmakler.sk
0915 909 994
Rýchle hľadanie
Blog

2 izbový tehlový byt na predaj


 • Slánska
  Prešov
 • 2-izbový byt
  53 m²
 • Predaj
  77 990
 • Peter Čuha
  0915 909 994

O nehnuteľnosti

Exkluzívne na predaj 2 izbový byt nachádzajúci sa na Slánskej ulici v mestskej časti Prešova - Nižná Šebastová. 

Byt sa nachádza na vyvýšenom prízemí tehlového bytového domu, v ktorom sú iba 4 byty a teda máte zaručený pokoj a bývanie ako v rodinnom dome. 

Byt je príjemne presvetlený a teplý. Kúrenie si zabezpečujeme prostredníctvom prietokového plynového kotla a teda všetky náklady spojené s prevádzkou bytu máme pod kontrolou. 

Vrámci rekonštrukcie sú v byte eurookná, nová kúpeľňa s oknom, stierky. Wc je spolu s kúpeľnou, no po menšom technickou zásahu je možné ho dať do priestoru, ktorý aktuálne slúži ako komora či šatník. V byte sú korkové plávajúce podlahy, ktoré výborne izolujú. Pod nimi sa skrývajú zachovalé parkety. V byte je medená elektroinštalácia, kuchyňa plne vybavená spotrebičmi ako je umývačka, indukčná varná doska, rúra, digestor a podobne. 

Orientácia bytového domu je S/J a ten bude v najbližších mesiacoch kompletne zrekonštruovaný, 
Obývačka a spálňa sú orientované na JUH do dvora. Navyše, v spálni na Váš čaká hviezdna obloha, ktorá je urobená v presnej mierke.

Mesačne náklady sú cca 185,-€ pre 3 osoby (neustále doma).

Kanalizácia mestská, voda čerstvá zo studne. 

Cena bytu: 77.990,-€.

K bytu patria 3 pivnice, jedna z nich napojená na prívod vody upravená na dielňu/technické laboratórium. Je priamo pod bytom. 

Okolitá kompletná občianska vybavenosť: všetko maximálne do 400 metrov: Jednota, detské ihrisko, zdravotné stredisko, pošta, škôlka, škola, kostol, lekáreň, reštaurácia, MHD zastávky smer centrum mesta, aj smer Sekčov. (autom do mesta 4 minúty, 7 minút MHD).

Ak hľadáte skvelú a tichú lokalitu, absolútne bezproblémové parkovanie, kľud a pohodu, práve toto je ponuka šitá práve pre Vás. 

Ak náhodou chcete predať dom a ísť do tohto bytu, aj v tomto prípade nám dajte o Vás vedieť.

Ďakujeme

ps.: v súkromnom dvore, ktorý je pri byte, si môžete kľudne aj pogrilovať.:)

Obhliadky:

Mgr. Peter Čuha, MBA
0915 909 994