info@tvojmakler.sk
0915 909 994
Rýchle hľadanie
Blog

4 izbový mezonetový byt, Prešov


 • Zápotockého
  Prešov
 • 4-izbový byt
  125 m²
 • Predaj
  125 000
 • Peter Čuha
  0915 909 994

O nehnuteľnosti

Aj vy túžite po jedinečnom byte v exkluzívnej časti centra mesta? Ak áno, tento dvojpodlažný apartmán, nazývaný tiež mezonet, nachádzajúci sa v pamiatkovej rezervácie mesta Prešov na Ulici Zápotockého je presne pre vás.

Tento krásny byt s jedinečnou atmosférou a plochou 125 m2 sa nachádza na 3. poschodí tehlového bytového domu, ktorý prešiel svojou kompletnou rekonštrukciou. Bytový dom je zateplený, má novú strechu a rekonštruované spoločné priestory a navyše pred ním sa nachádza dostatočne veľké parkovisko pokryté novým asfaltom.

Susedia sú milí a absolútne nekonfliktní, o čom svedčí aj fakt, že ponúkaný byt zväčšil svoju pôvodnú dispozíciu o podkrovný priestor, ktorý prešiel riadnym stavebným povolením všetkých dotknutých úradov a právoplatnou kolaudáciou. Táto rekonštrukcia by ale bez súhlasu susedov vzniknúť nemohla.

Ale poďme späť k priestoru.

Dispozícia bytu ponúka 4 plnohodnotné samostatné obytné izby. Na prízemí bytu sa nachádzajú dve izby, kuchyňa a kúpeľňa. Kúrenie v spodnej časti bytu je centrálne, zabezpečené klasickými radiátormi.

Poschodie bytu ponúka dve samostatné izby a krásnu priestrannú galériu, ktorá je v súčasnosti využívaná ako obývačka. Milovníkom veľkorysého priestoru určite zaujme aj výnimočne veľká kúpeľňa.
Čerešničkou na torte je priestranná terasa, na ktorej si môžete užiť grilovačky a dlhé nočné večery s rodinou a priateľmi. A čo je najlepšie, susedov vďaka dobre orientovanej terase smerom na západ a výhľadom na Kalváriu rušiť nebudete.

Mesačné náklady na prevádzku bytu sú veľmi priaznivé. Ideálne podmienky zabezpečuje nie len nová a dobre izolovaná strecha, ale tiež piecka nachádzajúca sa v obývacej izbe. Či sa na poschodí bytu kúri alebo nekúri, je tu konštantná teplota na úrovni 21 stupňov. Pieckou a briketami si teplo zabezpečíte, alebo vám k tomu dopomôže rodinná láska :)

Rád vás s vašou rodinou privítam na obhliadke tohto jedinečného a útulného bytu.


Dohodnite si obhliadku