info@tvojmakler.sk
0915 909 994
Rýchle hľadanie
Blog

O nás

Spoločnosť Tvojmakler.sk sa vo svete realít pohybuje už niekoľko rokov. Za ten čas sme spoznali mnoho ľudí, ktorí potrebovali vyriešiť svoju otázku bývania.
Každý deň sa stretávame s mnohými požiadavkami klientov, ktoré po stretnutí a dohodnutí podmienok spolupráce vieme pre klienta zabezpečiť.

Sme radi, že nemusíme aktívne vyhľadávať nehnuteľnosti na predaj/prenájom, ktoré je potrebné spropagovať. Fungujeme výhradne na odporúčania a pozitívne referencie, ktoré sme vďaka desiatkam spokojných klientov nadobudli.

Ak máte sen o bývaní, dajte nám vedieť.
Ak máte potrebu správne spropagovať Vašu nehnuteľnosť a tým zabezpečiť jej rýchly predaj a nemať s tým veľa starostí, zároveň to chcete dať na starosť jednej spoločnosti, sme tu pre Vás.

Máme za sebou propagácie úspešných developerských projektov a pracujeme len s tými najlepšími a preto vieme, AKO TO ROBIŤ INAK.

Niekoľkoročné skúsenosti, zabezpečenie financovania kúpy - hypo úver, spolupráce s realitnými kanceláriami a množstvo kvalitne spropagovaných a tým aj predaných či prenajatých nehnuteľností hovorí za všetko.

Či je našou úlohou správne spropagovať maličkú garsónku, väčší byt či dom s niekoľko hektárovým pozemkom a tým Vám zabezpečiť správneho kupujúceho, je to pre nás výzva a robíme všetko pre to, aby sme podali čo najlepší výkon a splnili si svoju úlohu.

 

S úctou

Mgr. Peter Čuha, MBA

konateľ spoločnosti