info@tvojmakler.sk
0915 909 994
Rýchle hľadanie
Blog

Rodinný dom, Veľký Šariš, SORDOK  • Veľký Šariš
  • 3-izbový byt
    90 m²
  • Predaj
    135 700
  • Peter Čuha
    0915 909 994

O nehnuteľnosti

Nádherná lokalita Slnečnej štvrti na kopci nad Šariš Parkom, medzi Prešovom a Veľkým Šarišom smerom na Kanaš, ponúka svojim budúcim obyvateľom 9 rodinných domov postavených v štyroch typoch s pozemkami o výmere od 371 m2 do 502 m2. Rodinné domy sú prevažne orientované na juhozápad, vďaka čomu je možné využívať slnečné lúče po celý deň. Využite možnosť cenovo najvýhodnejšieho bývania v atraktívnej prímestskej štvrti, iba 10 minút autom od centra mesta.

Vysoký štandard dokončených domov s priestrannými terasami, oploteným pozemkom s dvoma parkovacími miestami a bezprostredný kontakt s prírodou. To sú základné hodnoty, na ktorých chceme spolu s vami vybudovať dobré miesto na život.

Pri výstavbe domov boli použité 300 mm presné tvárnice, zateplené panelmi o hrúbke 150 mm. Vnútorné priestory sú delené murovanými priečkami z presných tvárnic hrúbky 100 až 150 mm. Absolútnou novinkou je riešenie celoplošne zateplených základových dosiek zo Steelpact betónu, s použitím EPS FLOORMATE hrúbky 160 mm. Táto technológia zabezpečuje udržanie hodnoty tepelnej izolácie počas celej životnosti stavby a odolnosť voči zmrazovacím cyklom.

Interiérové steny sú finálne upravené jemnou sádrovou omietkou s osadenými vypínačmi a zásuvkami. Podlahy izieb tvorí laminátová plávajúca podlaha, v kúpeľni, toalete a technickej miestnosti sa nachádza dlažba. Vo všetkých miestnostiach sú pripravené ukončené káble pre inštaláciu svietidiel.

V kuchyni je štandardom vývod studenej vody pre umývačku riadu, plynová prípojka, a príprava na osvetlenie kuchynskej linky, predpríprava pre kuchynské elektrospotrebiče (chladničku, digestor, umývačku riadu, sporák).

Významným presvetľovacím prvkom interiéru sú kvalitné hliníkové okná (sedem komorové s izolačným trojsklom).


Dohodnite si obhliadku