3 izbový byt – Exnárova ulica, Prešov /Virtuálna prehliadka/

3 izbový byt – Exnárova ulica, Prešov /Virtuálna prehliadka/
25. augusta 2021 Ing. Marek Baláž

129,990.00 €
Znížená cena!

  • ID Nehnuteľnosti: 4650
  • Post Updated: 2021-08-25 11:44:18

Popis

  • Počet izieb: 3
  • Sídlisko: Sekčov
  • Cena: 129,990.00 €

O nehnuteľnosti

Verili by ste, že aj panelový byt, vie byť výnimočný?

Presne takýto pre Vás máme a to na Exnárovej ulici v Prešove.

Je 3 izbový, s výmerou 72 m2, nachádza sa na najvyššom 7. poschodí, žiaden dupot a hluk od susedov nad Vami nehrozí. Dokonca máme aj zrekonštruovanú strechu, teda zatekania sa nedočkáte.

Byt prešiel postupnou a rozsiahlou rekonštrukciou, neostal panel na paneli a to doslova. Vďaka dispozičným zmenám sa majiteľom podarilo zabezpečiť v kúpeľni prirodzené svetlo, áno, v kúpeľni, v panelákovej kúpeľni, máme okno. Jadro je murované, prebehla nivelizácia podláh a výmena elektrických rozvodov. Okná sú plastové a po celej dĺžke chodby je osadená vstavaná skriňa.

Kuchyňa, srdce tohto bytu, prešla rekonštrukciou ako posledná, pred 1,5 rokom. Pracovná plocha linky je vyrobené z masívneho dreva a v kuchyni zostávajú novým majiteľom aj vstavané spotrebiče. Rannú kávu si vychutnáte na Vašej veľkej loggii s výmerou 5,3 m2, na ktorú vchádzate z kuchyne cez terasové, posuvné dvere. Vravel som Vám, tento byt je skutočne výnimočný, videli ste už terasové dvere v panelákovom byte?

Byt je v osobnom vlastníctve, takže spokojne môžete jeho kúpu financovať aj hypotekárnym úverom, ktorý Vám radi zabezpečíme. A ako sa hovorí v teleshopingu, to ale stále nie je všetko….
… byt je prakticky ihneď voľný a jeho kúpou získate naviac laťkovú pivnicu, aj podiel na pozemku na ktorom je bytový dom postavený.

Bývanie v tomto krásnom byte s nádychom Toskánska Vás bude mesačne stáť cca 150€, čo predstavuje správcovský poplatok pre Bytové družstvo Prešov a je potrebné počítať aj s energiami, teda koľko spálite, toľko si zaplatíte.

V okolí bytu nájdete prakticky všetko: polikliniku, MŠ, ZŠ, zástavku MHD, ZOC MAX, obchody, reštaurácie, kostol, detské ihriská a v neposlednom rade, kopec, aleže kopec zelene.

Poviem Vám tajomstvo, Vladovi Voštinárovi sa tento byt páčil, verím, že sa bude páčiť aj Vám, tak mi zavolajte a dohodnite si obhliadku, cenu za byt sme znížili o 5 000€ a verte mi, nižšie to už nepôjde.

Ešte stále váhate nad kúpou, prejdite sa po byte už teraz a to vďaka virtuálnej prehliadke:

Na čo ešte čakáte?
Kto skôr príde, ten skôr berie, nenechajte sa predbehnúť!

(Bytový dom nemá vystavený energetický certifikát.)

Maklér

Obrázok profilu agenta
Properties Qty: 2 Hodnotenie:
Ing. Marek Baláž 0949 193 757
balaz@tvojmakler.sk

This style property is located in is currently and has been listed on tvojmakler.sk. This property is listed at 129,990.00 €. It has bedrooms, bathrooms, and is . The property was built in year.