Dom Šidlovec – Prešov

Dom Šidlovec – Prešov
21. septembra 2020 Janaadamova

223,000.00 €

 • Počet kúpeľní:
  1
 • Počet izieb:
  5

Popis

 • Počet poschodí: 1
 • Ulica: Janošíkova
 • Sídlisko: Šidlovec
 • Mesto: Prešov
 • Cena: 223,000.00 €

O nehnuteľnosti

Túžite po pokojnom bývaní v meste?

Lokalita Šidlovec Vám takúto možnosť ponúka.

Len 5 minút autom a 9 minút autobusom trvá cesta do centra mesta Prešov a za 2 minúty bicyklom alebo 10 minút pešo sa dostanete na Sídlisko III.

V tejto krásnej, tichej štvrti mesta Prešov, na Ulici Janošíkvej, Vám ponúkame nádherný veľký
5 izbový dom s pozemkom na predaj. Ak radi pijete kávu na verande či terase, ak milujete francúzsky pohodový životný štýl, tento domček je určený pre Vás.

Celý tento dom je veľmi zaujímavo riešený.

Na 1. podlaží nájdete kuchyňu z ktorej sa dostanete na terasu, ktorá ukrýva kamenný gril spolu s údiarňou. Vedľa kuchyne je WC s kúpeľňou.
Opoti nej sa nachádza spálňa. Malou chodbou prejdete do krásnej jedálne, pretože francúzi radi papajú dlho a s celou rodinou. V tejto časti domu sa nachádza aj krb, ktorým sa v zime vykuruje celý dom a schody vedúce na poschodie. Oproti jedálani nájdete obývaciu miestnosť a vstup na chodbu.

Chodbou výjdete von na verandu, ale aj na presklennú zimnú záhradu.

Pochodie: Tu máme 3 pekné podkrovné izby, v tomto prípade detské, šatník a jednu malú miestnosť, vhodné na prerobenie na toaletu.

Dom je z časti podpivničený.

Domček má novú strechu a zo severnej strany je zateplený. Je napojený na obecný vodovod a kanál. Mesačné náklady predstavujú cca 120 eur/mesiac.

Dom prešiel čiastočnou rekonštrukciou. Prízemie – dvere, zárubne, kuchynská linka, zimná záhrada. Strecha (2014) a zateplenie severnej strany domu.

Veľkosť pozemku predstavuje 1765 m2 (časť je v miernom kopci) z toho zastavané plochy sú 328 m2.

Uvoľnenie domu je v lete 2021 podľa dohody. Zohľadnené v cene.

Maklér

Obrázok profilu agenta

Properties Qty: 2Hodnotenie:

Mgr. Jana Michalčík Adamová
0907259038


adamova@tvojmakler.sk


This style property is located in is currently and has been listed on tvojmakler.sk. This property is listed at 223,000.00 €. It has 5 bedrooms, 1 bathrooms, and is . The property was built in year.