Novostavba bungalovu, Prešov, Šidlovec

Novostavba bungalovu, Prešov, Šidlovec
13. januára 2021 matus

329,000.00 €

 • Počet kúpeľní:
  1
 • Rozloha:
  158 m²
 • Počet izieb:
  4

Popis

 • Výmera: 158 m²
 • Počet izieb: 4
 • Rok stavby: 2020
 • Sídlisko: Sidlovec
 • Mesto: Prešov
 • Cena: 329,000.00 €

O nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj modernú 4-izbovú novostavbu v tichej časti mesta Prešov – Šidlovec. Dom je jednopodlažný (bungalov), bezbariérový a orientovaný na juhozápad.

Celková rozloha pozemku je 573 m², z toho celková zastavaná plocha domu je 187,3 m².

Úžitková plocha aj s garážou je 151,6 m².

Úžitková plocha bez garáže je 116,2 m², rozloha terasy je 43 m².

Novostavba bola postavená v r.2020, je napojená na všetky siete (elektrina, plyn, mestká voda, kanalizácia) a prístup k nej je z asfaltovej cesty. Dom je kompletne dokončený, ako interiér, tak aj exteriér.

POUŽITÉ MATERIÁLY: dom je postavený z tehlových tvárnic o rozmere 25 cm zn. Porotherm Profi a zateplený je 20 cm polystyrénom. Interiérové priečky sú v hrúbke tehál 11,5cm zn Porotherm.

Strecha je rovná, z odliatého vystuženého betónového monolitu (20cm), zateplená spádovým polystyrénom v hrúbke 30 až 38 cm, s hydroizoláciou zn. Sika, zaťažená dunajským štrkom. Na zvod vody je použitý systém Pluvia.

EXTERIÉR tvorí 30 metrový odliaty betónový oporný múr o hrúbke 25cm , vŕtaná studňa hĺbky 18 metrov, položený trávnatý koberec so zavlažovacím systémom, záhony. Pri dome sa nachádza aj priestor pre odpadové koše (komunálny + separovaný odpad).

INTERIÉR tvorí vstupná chodba, technická miestnosť (plynový kotol so zásobníkom na ohrev teplej vody, priestor pre práčku, sušičku, malá špajza), kuchyňa spojená s obývačkou s východom na terasu vrátane krbovej piecky zn. Romotop, samostatné wc. Nočnú časť tvoria 3 izby – dve detské izby, spálňa, kúpeľňa s wc a sprchovacím kútom. Na chodbe pred izbami je priestor na vstavané skrine.

VYBAVENIE INTERIÉRU:
– omietky sú sádrové so striekanou bielou farbou,
– podhľad je zo sadrokartónu, so zapustenými bodovými LED svetlami,
– podlaha je zn. Egger a interiérové dvere sú v bielej farbe a sú plné,
– dlažba sa nachádza vo vstupnej chodbe, technickej miestnosti a v kúpeľniach,
– v celom dome (okrem garáže) je podlahové kúrenie – teplovodné,
– okná sú plastové 7-komorový profil s 3-sklom horizont PS Penta Plus, na ktorých sa zvonku nachádzajú exteriérové žalúzie diaľkovo ovládané,
– v celom dome sa nachádzajú rozvody dátovej siete + zabezpečovací systém,
– v každej izbe vrátane obývačky sa nachádza lokálna rekuperácia,
– kuchyňa je kompletne vybavená so vstavanými spotrebičmi (rúra, mikrovlnka, umývačka riadu, varná doska s digestorom, chladnička s mrazničkou). V dome sa ešte nebývalo 🙂

GARÁŽ: ide o dvojgaráž s elektricky ovládanou garážovou bránou s poistkou proti privretiu a pancierovou betónovou podlahou o ploche 35m². Nachádza sa tam umývadlo, okno i dvere ako samostatný vchod/východ z garáže. Pred garážou je metličkový cestný betón, ktorý slúži aj ako miesto pre parkovanie ďalších dvoch áut.

Pozrite si nami pripravenú virtuálnu prehliadku:

Na vyžiadanie poskytneme aj pôdorys domu.

Maklér

Obrázok profilu agenta

Properties Qty: 6Hodnotenie:

Matúš Ličák
0918419977


licak@tvojmakler.sk


This style property is located in is currently and has been listed on tvojmakler.sk. This property is listed at 329,000.00 €. It has 4 bedrooms, 1 bathrooms, and is 158 m². The property was built in 2020 year.