Prízemný obchodný priestor, centrum Prešova

Prízemný obchodný priestor, centrum Prešova
16. augusta 2019 peto

  • Rozloha:
    113 m²

Popis

  • Rok stavby: 2019
  • Ulica: Hlavná
  • Mesto: Prešov

O nehnuteľnosti

Prízemný, bezbariérový, absolútne nový a neopakovateľný obchodno-administratívny priestor na križovatke ulíc Hlavná a Weberova v Prešove práve na prenájom.

 

Tento kompletne vynovený priestor s novými oknami do ulice Weberova má výmeru 113 m2 a aktuálne funguje v režime OPEN SPACE + miesto pre vedenie firmy alebo zasadačku.

 

OPEN SPACE: 91 m2

Kancelária riaditeľa (zasadačka): 22 m2.

 

Tento výnimočný priestor sa vyznačuje štedrou výškou až 3,2 metra, veľkoformátovou bezšpárovou dlažbou, samostatným podlahovým kúrením, atypickými vstupnými dverami a interiérovým osvetlením s certifikátom kvality. Samozrejmosťou sú sádrové omietky. Ako môžete vidieť na pôdoryse, priestor je možné deliť aj na samostatné kancelárie s vlastnými vstupmi. Prenajíma sa prioritne však ako celok – OPEN SPACE.

 

Na chodbe v tomto centre služieb sa bude nachádzať priestor – čakáreň pre Vašich klientov a sociálne zariadenia. Celá budova je bezbariérová s výťahom, moderná a ponúka skutočne štedrý priestor pre Vaše podnikanie.

 

Okrem tohto prízemného OPEN SPACEu si môžete na poschodí prenajať aj samostatné menšie kancelárie, ktorých je 9 o rôznych výmerách.

 

Priestor je ideálny pre finančnú inštitúciu, banku, poisťovňu, ale aj pre právnika, notára, exekútora a podobne.

 

Parkovanie: možnosť priamo pri budove za poplatok, garantované státie, alebo v pešej dostupnosti asi 100 metrov od budovy.

K nehnuteľnosti sme nedostali od majiteľov energetický cerfitikát. Budova nie je zateplená

Dôvod, prečo si vybrať práve miesto na podnikanie v našich priestoroch, si prosím prečítajte tu:

 

Centrum aj právnych služieb v priamom srdci Prešova

Maklér

Obrázok profilu agenta

Properties Qty: 15Hodnotenie:

Mgr. Peter Čuha, MBA
0915 909 994


info@tvojmakler.sk


This style property is located in is currently and has been listed on tvojmakler.sk. This property is listed at . It has bedrooms, bathrooms, and is 113 m². The property was built in 2019 year.