Rodinný dom, Košice, BARCA

Rodinný dom, Košice, BARCA
16. septembra 2021 peto

  • ID Nehnuteľnosti: 4760
  • Post Updated: 2021-10-21 14:18:19

Popis

  • Balkón: Ano
  • Výmera: 238 m²
  • Počet izieb: 4
  • Ulica: Abovská
  • Sídlisko: Barca
  • Mesto: Košice

O nehnuteľnosti

Ponúkame Vám na predaj domov. Domov, ktorý sa nachádza na Abovskej ulici v Košiciach, časť Barca.

Dom píše históriu, od kedy sa majitelia rozhodli prerobiť steny na svoj obraz. Prierez stavby Vám radi prostredníctvom fotiek (spomienok) ukážeme na osobnom stretnutí.

Rodinný dom na Abovskej v Košiciach je postavený z kombinácie válkov, kvádrov a tehál. Poctivá tehla, ktorá bola použitá aj na klenby v dome má tie najlepšie statické a tiež aj akustické vlastnosti. Hrubé múry, ich dokonalé vonkajšie izolovanie (hydroizolácia, infektáž) a zateplenie styrodurom, nobasilom, sa Vám odvďačia tým, že vonkajšie zásahy do fasáfy robiť nemusíte.

Dom je kompletne napojený na všetky IS a máte možnosť užívať aj studňu. Kúrenie v dome je vďaka plynovému kotlu a následne radiátormi. Vstup do dvora je elektricky ovládanou bránou.

Rodinný dom je 2. podlažný. Každé z podlaží má 119 m2. Strecha: kanadský šindel.

PRÍZEMIE:
– samostatné wc, samostatná kúpeľňa, špajza, kuchyňa, obývačka. Prízemie dovoľuje vytvoriť ešte jednu samostatnú izbu.

POSCHODIE:
– wc spojené s kúpeľňou, kde je sprchový kút. K dispozícii máte ešte 3 spálne a 2x balkón.

PARCELA:

– 382 m2.

Pôvodne bol tento dom jednopodlažný, no pred 20 rokmi majitelia urobili veniec, na to nadstavili poschodie a vymenili strechu. Okná sú v kombinácii plastových a drevených. Prioritná orientácia domu a záhrady je na JUH.

Pri dome je prekrytá terasa so záhradným domčekom, kde je aj kozub. Na záhrade je aj murovaná garáž. Ako pivnica vie slúžiť skladová miesnosť so samostatným vstupom z dvora. Je tam aj montážna jama.

Ak hľadáte dom na dobrej adrese, nie je nad čím váhať. Dom je nezaťažený a kúpiť ho môžete aj vďaka hypotéke, ktorú Vám radi zabezpečíme.

Dostupnosť MHD, zdravotníckeho zariadenia, na skok do centra mesta – aj toto Barca ponúka.

Maklér

Obrázok profilu agenta
Properties Qty: 15 Hodnotenie:
Mgr. Peter Čuha, MBA 0915 909 994
info@tvojmakler.sk

This style property is located in is currently and has been listed on tvojmakler.sk. This property is listed at . It has bedrooms, bathrooms, and is . The property was built in year.