Rodinný dom – Ulica Pod Táborom, Prešov

Rodinný dom – Ulica Pod Táborom, Prešov
7. mája 2021 Ing. Marek Baláž

159,990.00 €

  • ID Nehnuteľnosti: 4341
  • Post Updated: 2021-06-08 10:42:15

Popis

  • Počet izieb: 3
  • Ulica: Pod Táborom
  • Mesto: Prešov
  • Cena: 159,900.00 €

O nehnuteľnosti

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj starší rodinný dom v rekonštrukcii, s veľkým pozemkom na Ulici Pod Táborom, v blízkosti sídliska Sekčov.

Podľa dostupných informácii bol dom postavený v roku 1959. Základy tvorí kameň a betón, podlaha je železobetónová, strop je drevený (použitý šaš, omietnutý), steny sú prevažne z tehál. Dom je čiastočne podpivničený, kúrenie zabezpečené tuhým palivom (možnosť napojenia na plyn, hneď pri pozemku), odpad riešený žumpou (VVS prípojka na kanál – cca 100 m), vodu získate z vlastnej studne s hĺbkou 6,5m (VVS prípojka na mestský vodovod – cca 400 m) a na jej ohrev slúži elektrický bojler.

Dom je v stave rekonštrukcie, bola vymenená kompletne celá strecha, urobil sa nový veniec, vymenili sa plastové okná, natiahli sa nové elektrické rozvody a 2 izby sa už čiastočne zrekonštruovali. Izby v dome sú nepriechodné, možnosť realizácie prístavby. Celková výmera miestností v dome predstavuje 96 m2.

Vďaka žiadanej lokalite a veľkému pozemku s celkovou výmerou 1301 m2 (1237 m2 – pozemok, 64 m2 – podiel na prístupovej ceste) predstavuje táto ponuka taktiež výbornú investičnú príležitosť.

Charakteristika pozemku:
– A.2 Polyfunkčné plochy málopodlažné bývanie / občianska vybavenosť – zmiešané, územia s prevahou plôch pre obytné budovy a zariadení patriacich k vybaveniu obytných budov a iné stavby občianskej vybavenosti,
– hlavná funkcia – bývanie v rodinných a málopodlažných bytových domoch, občianska vybavenosť základná a vyššia mestská okrem lôžkových zdravotníckych zariadení v samostatných budovách, polyfunkčné domy,
– prípustná funkcia – nevýrobná prevádzka, ktorá nie je zdrojom zhoršenia pohody bývania, areály verejnej zelene, športové a relaxačné zariadenia, strešné fotovoltické zariadenia a elektrárne.

Preferujeme plne hotovostných klientov, prípadne klientov, ktorí disponujú väčšou hotovosťou.
Nehnuteľnosť bude novému majiteľovi uvoľnená do 6 mesiacov od podpisu kúpnej zmluvy. Našim cieľom je odovzdať Vám nehnuteľnosť čím skôr, avšak je potrebné prvotne zabezpečiť pôvodným majiteľom kúpu bytu.

Maklér

Obrázok profilu agenta
Properties Qty: 1 Hodnotenie:
Ing. Marek Baláž 0949 193 757
balaz@tvojmakler.sk

This style property is located in is currently and has been listed on tvojmakler.sk. This property is listed at 159,990.00 €. It has bedrooms, bathrooms, and is . The property was built in year.