Rodinný dom | Veľký Šariš

Rodinný dom | Veľký Šariš
14. októbra 2021 peto

350,000.00 €

  • ID Nehnuteľnosti: 4839
  • Post Updated: 2021-10-20 09:25:35
  • Počet kúpeľní: 2
  • Rozloha: 935 m²

Popis

  • Šírka: 16
  • Výmera: 240 m²
  • Dĺžka: 56
  • Ulica: Púchovská
  • Mesto: Veľký Šariš
  • Cena: 350,000.00 €

O nehnuteľnosti

V ponuke máme ďalší štýlový atypický domček pre početnú rodinku s veľkým pozemkom a krásnym podsvieteným bazénom vrátane.

Púchovská ulica – Veľký Šariš.

Tento energeticky úsporný zateplený domček spĺňa požiadavky náročného klienta, je postavený z vysoko kvalitných materiálov, s využitím moderných technológií, ( YTONG 375) s celkovou obytnou plochou cca 240 m2 a nádherným pozemkom cca 935 m2, ktorý je možné doladiť podľa vlastného vkusu okrasnými rastlinami hneď vedľa malej sympatickej záhradky pre náruživých pestovateľov.

Stavba poskytuje vlastníkovi nádherné bývanie v strede mesta s výbornou dostupnosťou v blízkosti prírody, sociálneho vyžitia pri obchodoch, detského centra , mininámestia, pivovaru, škôlky, školy, polície, či len tak na skok na krásny výlet k Šarišskému hradu.

Dispozícia :

Prízemie:

vstupná priestranná hala, kuchyňa (indukčná doska, teplovzdušná rúra, mramorová pracovná doska), jedáleň, obývačka spojená s krbom, vonkajšia terasa pre vlastnú realizáciu zimnej záhrady, kúpeľňa s vaňou, ale aj sprchovacím kútom, WC a technická miestnosť. Na prízemí je aj spálňa so samostatným vstavaným šatníkom a hosťovská izba.

1. poschodie :

2 izby s pekným výhľadom po okrajoch domu, v strede medzi izbami priestranný otvorený ateliér, súčasťou ktorého je pracovný kút, ale aj pohodlné ďalšie obývačkové sedenie pri TV, hlavne pre milovníkov dreva a prírodných materiálov. Máme aj ďalšiu samostatnú kúpeľňu s wc , sprchovacím boxom a infrasaunou vyrobenou na mieru od profi firmy.

Na pozemku je vonkajšia terasa s oddychovou zónou, ktorú je možné doladiť podľa vlastného priania, vyhrievaný bazén na kúpanie a záhradný domček na náradie. Záhrada je čiastočne upravená a pravidelne udržiavaná, dáva možnosť na vlastnú realizáciu skrášlenia pomocou okrasných drevín a kríkov.
Vedľa domu sa nachádza letná podpivničená kuchyňa (4x4m) a nedokončená kôlnička .

RD má všetky IS: vodovod, elektrina, plyn, kanalizácia, 2x studňa, možnosť prepínania medzi mestskou alebo vlastnou vodou + moderné slnečné kolektory .
Celý dom má podlahové kúrenie vrátane krbu (vykurovaný plynom a slnečnou energiou)

Interiérové dvere a zárubne sú z masívneho dubového dreva, nábytok v celom dome je vyrobený na mieru v príjemných farbách.
Aktuálne je aj zavedená optika pre internet a televíziu.

Tento rodinný dom je vhodný pre náročného klienta, ktorý dokáže oceniť nielen jedinečnú kombináciu moderného a vintage štýlu, ale aj nádych obrovskej podkrovnej tatranskej zrubovej chaty.

Peter Švaňa
0908 191 669

Maklér

Obrázok profilu agenta
Properties Qty: 24 Hodnotenie:
Mgr. Peter Čuha, MBA 0915 909 994
info@tvojmakler.sk

This style property is located in is currently and has been listed on tvojmakler.sk. This property is listed at 350,000.00 €. It has bedrooms, 2 kúpeľne bathrooms, and is 935 m². The property was built in year.