Nehnuteľnosti v USA

Colorado – Avon Zavolajte

Colorado – Avon

Zavolajte

Apartmán sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite Avon iba 2 hodiny cesty autom od Denveru. Apartmán je prispôsobený pre 12 osôb. K dispozícii sú tri spálne, každá zo spálni obsahuje 1x manželskú posteľ a 1x poschodovú posteľ, vlastnú kúpelňu.   Ďalšie vlastnosti apartmánu: kuchyňa práčovňa internet vonkajší grill apartmán, v ktorom sa nefajčí parkovanie satelitná televízia   Lokalita: Beaver Creek Resort je […]

143 m² 3 spálne 3 kúpeľne

Tento a ďalšie plne vybavené apartmány v srdci Floridy nájdete len v ponuke www.tvojmakler.sk

Radi by Ste šli na dovolenku do USA? Naše apartmány na prenájom sú Vám plne k dispozícii. Tento, ale aj ďalšie iné máme v ponuke. Každý apartmán je plne vybavený a čaká len na Vás.

2 spálne

2 – izbový apartmán v časti Miami – Sunny Isles Beach s dokonalým výhľadom a možnosťou oddychu a relaxu. Samozrejmosťou je privátne fitness, parkovanie, reštaurácia a pláž.

2 spálne

4 izbový dom so 4 komletne vybavenými priestrannými kúpeľňami, bazénom, jacuzzi, to všetko v srdci Miami. Táto, ale aj podobné nehnuteľnosti čakajú práve na Vás. Stačí, aby Ste nám dali o sebe vedieť.

4 spálne

Ponúkame Vám na prenájom luxusný apartmán na Floride. Apartmán je plne vybavený s dokonalým výhľadom. V ponuke máme ďalšie podobné nehnuteľnosti, preto ak máte záujem o prenájom či kúpu podobného apartmánu, obráťte sa na nás.