Centrum aj právnych služieb v priamom srdci Prešova

Centrum aj právnych služieb v priamom srdci Prešova
7. augusta 2019 Peter Čuha

Nájsť ideálne kancelárie na prenájom nie je dnes jednoduché.

Nájdenie vhodného kancelárskeho priestoru na prenájom pre právnika, advokáta, notára a obdobné služby môže byť veľmi náročné, a dokonca aj trochu zastrašujúce. Pokiaľ ide o prenájom kancelárie, je potrebné zvážiť toľko faktorov!

Okrem nájdenia skvelej polohy si musíte vybrať správnu budovu, návrh interiéru a ešte oveľa viac. Koniec koncov, tento priestor bude odrazom Vašej spoločnosti, značky a všetkého, čo chcete, aby Vaše podnikanie stelesnilo. Ovplyvní to samozrejme aj to, ako Vás Vaši zákazníci a klienti budú vnímať, ako s Vami budú komunikovať, a rovnako to bude mať dopad aj na Vašich zamestnancov. Jednoducho povedané, v súčasnosti nie je ľahké nájsť taký prenájom kancelárie, ktorý Vám bude vyhovovať po všetkých stránkach a zaistí, že Vaše podnikanie bude prosperovať.

Naša realitná agentúra má pre Vás skvelú ponuku!

Naša realitná kancelária Vám dáva jedinečnú možnosť prenajať si atraktívne kancelárske priestory, ktoré majú fantastickú polohu, nachádzajú sa totiž v priamom centre mesta Prešov. Historická budova, v ktorej sa kancelárie nachádzajú ponúka prvotriedny pracovný priestor s moderným dizajnom a plnou občianskou vybavenosťou, nakoľko sa neďaleko nachádza krajský a okresný súd, banky, úrady a pošta. Onedlho v blízkosti otvoria obchodný dom Fórum, čo určite zvýši frekventovanosť tohto miesta.

Lukratívne priestory v historickom objekte s modernou vybavenosťou

Ide o skutočne neopakovateľné administratívne priestory s vysokými stropmi, historickou klenbou na chodbách a priznanou tehlovou jemne industriálnou stenou. Zaujímavým prvkom objektu je presklený strop. Bude to ideálne miesto nielen pre Vás, ale aj pre Vašich klientov a zamestnancov, pretože sa dá k nemu ľahko dostať, pričom parkovanie máte garantované vedľa budovy. Tieto priestory sú bezbariérové a majú špičkové vybavenie ako: výťah, podlahové kúrenie, svetelná technika s certifikátom, nové okná, atypicky veľké dvere, veľkoformátová bezšpárová dlažba, vybrané kancelárie majú zasadačky atď. Na chodbe tiež nájdete reprezentatívne sedenie pre klientov, sociálne zariadenie a kuchynku. Tieto moderne prerobené kancelárie s nádychom histórie nepochybne zvýšia produktivitu Vašej právnickej, advokátskej alebo inej administratívnej činnosti.

Prečo chceme koncentrovať čo najviac služieb do budovy v centre Prešova?

Hlavným dôvodom, prečo do týchto kancelárií na prenájom chceme sústrediť čo najviac právnikov, advokátov, notárov, exekútorov a mediátorov je skutočnosť, že chceme zefektívniť ich prácu a službu občanom. Aby ste ako advokát mohli pracovať na svojich prípadoch, je potrebné, aby ste mali k dispozícii nielen priestor, ktorý ponúka neobmedzenú dostupnosť, ale aj tím ľudí, ktorí budú s Vami úzko spolupracovať. Bude to uľahčovať nielen Vašu prácu, ale ocenia to aj samotní klienti.

Získajte prenájom atraktívnych kancelárií v centre Prešova práve Vy!

Prezentácia profesionálneho imidžu je dôležitá pre každú firmu. Kancelária sa často vníma ako známka úspešnej alebo „vážnej“ spoločnosti. Prenájom kancelárií v centre Prešova ponúka množstvo výhod, ktoré kúpa súkromnej kancelárie alebo práca na diaľku z domu jednoducho nemôžu splniť. Umožňuje Vám pracovať v profesionálnej atmosfére a stretávať sa s klientmi v súkromnom a bezpečnom prostredí, ktoré je navyše pokryté vysokorýchlostným optickým a hlavne stabilným internetom.

Advokáti okrem toho potrebujú kancelársky priestor, ktorý ich klientom umožní cítiť sa pohodlne a sebaisto na to, aby diskutovali o citlivých informáciách. Prenájmom týchto moderných kancelárií určite len získate, preto budú pre Vás tou správnou voľbou.

My spravíme pre Vás oveľa viac, ako len to, že Vám poskytneme skvelý pracovný priestor na prenájom. Pracujeme na zabezpečení úspechu Vášho skutočného podnikania. Ponúkame kancelárske priestory, ktoré sú nielen atraktívne, ale sú navrhnuté tak, aby Vám poskytli maximálnu podporu pri Vašom podnikaní. Ak potrebujete ďalšie informácie o prenájme kancelárií v centre Prešova, zavolajte nám alebo nám pošlite e-mail na adresu info@tvojmakler.sk | 0915 909 994.

 

Comments (0)

Leave a reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.