Rýchle odkúpenie vašej nehnuteľnosti je niekedy najlepším riešením!

Rýchle odkúpenie vašej nehnuteľnosti je niekedy najlepším riešením!
25. septembra 2019 Peter Čuha

Rýchle odkúpenie vašej nehnuteľnosti je niekedy najlepším riešením!

Predaj nehnuteľností patrí medzi najnáročnejšie obchodné transakcie na trhu. Vysoké sumy, komplikované formálne a právne činnosti a čas potrebný na nájdenie kupujúceho – tomu všetkému čelí predávajúci. Ale s nami to môže byť oveľa jednoduchšie. A rýchlejšie! Vďaka našej agentúre môžete mať peniaze z predaja vašej nehnuteľností už do 72 hodín na vašom účte.

Nákup nehnuteľností bez ohľadu na právne postavenie
Potrebujete rýchlo predať svoj majetok za dobrú cenu? Máte problém s bankou alebo exekútorom, ktorý hrozí, že sa prihlási? Alebo sa možno sťahujete za novou prácou či odchádzate z krajiny a potrebujete rýchlu hotovosť? Vykupujeme nehnuteľnosti rôzneho druhu, od domov a bytov, až po pozemky a priestory na komerčné účely. Nezáleží na tom, či sú priestory zadĺžené, majú neurčité právne postavenie alebo sú viazané hypotékou. Obráťte sa na nás, postaráme sa o všetko potrebné!

Transparentný proces a rýchla hotovosť
Často sa stáva, že vaše prostriedky sú zmrazené v majetku, ktorý nemôžete rýchlo predať. Ak vás zastihne nečakaná životná situácia a vy nemáte čas riešiť predaj nehnuteľnosti, nemáte potrebné skúsenosti a odborné znalosti o realitnom trhu, mali by ste sa obrátiť na profesionálov a staviť na rýchly výkup nehnuteľnosti. Týmto spôsobom si môžete byť istí, že svoj majetok predáte rýchlo a za atraktívnu cenu. Namiesto neustáleho čakania na zákazníkov a nekonečného zverejňovania ponúk typu „predám dom“, rýchlo kontaktujte našu agentúru, vďaka ktorej môžete ľahko získať hotovosť.

Fungujeme podľa osvedčenej schémy, ktorá zaručuje okamžitý predaj a nulové problémy. Postaráme sa o všetky právne formality, zabezpečíme návštevu u notára a urobíme cenovú ponuku zdarma. Realizujeme rýchly a bezproblémový výkup domov, bytov a iných nehnuteľností!

Výkup domov
Chcete sa zbaviť dlhov a predať svoj dom? Nič jednoduchšie ako kontaktovanie našej agentúry neexistuje! Na odovzdanie domu –  na predaj nám, jednoducho poskytnete niekoľko dokumentov, napríklad list vlastníctva, fotografie, výpis z katastra nehnuteľností a iné dokumenty a my sa postaráme o všetko ostatné. Následne pre vás spravíme cenovú ponuku, a vy sa môžete tešiť na vaše peniaze.

Výkup bytov
Pokiaľ ide o kúpu bytov, hľadanie seriózneho kupca nie je len otázkou týždňov, ale aj mesiacov. Preto, ak máte záujem o riešenie, ktoré kombinuje atraktívnu cenu a minimálne formality, navrhujeme vám výkup vášho bytu za výhodných podmienok. Ponúkame nielen rýchly výkup bytov, ale aj domov, pozemkov a komerčných priestorov. Stačí nás len kontaktovať a na začiatku pre vás urobíme cenovú ponuku zdarma, potom za prítomnosti notára vypracujeme zmluvu a nakoniec sa uistíme, že peniaze sú na vašom účte.

Výkup pozemkov
Okrem odkúpenia bytov, domov a komerčných priestorov ponúkame aj výkup pozemkov. Naše služby sú adresované jednotlivým klientom aj spoločnostiam. Naša ponuka je skvelý spôsob, ako rýchlo získať späť peniaze a zbaviť sa problémov. Keď zákazník požiada o využitie našich služieb, urobíme pre neho všetko pre to, aby bol maximálne spokojný.

O nás
Ako spoľahlivá realitná agentúra sa zameriavame na kvalitu a rýchlosť poskytovaných služieb. Počas viac ako 12 rokov svojej činnosti sme získali neoceniteľné skúsenosti v oblasti nákupu a predaja nehnuteľností.

Neváhajte nás kontaktovať! Ozvite sa nám telefonicky alebo e-mailom a dohodnite si s nami stretnutie už dnes.